Opublikowano

KONKURS Z NAGRODAMI NA ULUBIONY NUMER ARTYSTA I SZTUKA

 

Widget konkur 1

Weź udział w konkursie i wygraj nagrody! Drodzy czytelnicy, specjalnie dla was przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest roczna prenumerata magazynu Artysta i Sztuka oraz album z serii albumów o sztuce wydawnictwa KOENEMANN (Claude Monet, Kandinsky, Gustav Klimt, Paul Klee oraz Mondrian).

Co należy zrobić, aby zdobyć roczny zapas interesującej lektury? Zadanie jest niezwykle proste: Wystarczy wybrać z pośród dotychczasowych numerów kwartalnika jeden ulubiony, odnaleźć go na naszej stronie w zakładce sklep https://artystaisztuka.pl/prodcut-category/sklep-ais/ i klikając „opinia” uzasadnić w kilku słowach swój wybór oraz ocenić w pięciogwiazdkowej skali. Wasz wybór może dotyczyć całego wydania magazynu, może też koncentrować się na jednym, konkretnym artykule czy wywiadzie, który najmocniej zapadł Wam w pamięć i z jakichś względów stał się wyjątkowo bliski. Jesteśmy niezmiernie ciekawi Waszych wyborów!

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 12 marca do północy. Nagrodzimy 5 najciekawszych.

Udział w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją REGULAMINU KONKURSU (link). Zachęcamy się do zapoznania się z jego warunkami.

Zapraszamy!

One thought on “KONKURS Z NAGRODAMI NA ULUBIONY NUMER ARTYSTA I SZTUKA

  1. 21 numer i Andrzej Kasperek nawiązujący ro impresjonizmu. Kocham ten etap w historii malarstwa. uwielbiam również Van Gogha ale w Waszych artykułach zwracam uwagę na inne formy i style które nie tylko poszerzają moja wiedzę ale zachęcają do poświęcenia uwagi innym artystom. sztuka nie kończy się na imprejonizmie;na jednym gatunku; bo sztuka jest zmienna jak człowiek, który ją tworzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *