Opublikowano

OSTATNI MIESIĄC SPRZEDAŻY „ARTYSTA I SZTUKA”

Artysta i Sztuka 19 w sprzedaży

Czas mija nieubłaganie i mamy przed sobą jedynie miesiąc sprzedaży aktualnego numeru Artysta i Sztuka. W wydaniu 19 tym razem wybraliśmy się z wizytą za ocean, aby porozmawiać z wspaniałą malarką Teresą Oaxaca. W kraju odwiedziliśmy Gdańsk i pracownię rzeźby Stanisława Radwańskiego, a Wojciech Górecki zabrał nas w plener, gdzie pokazał nam swoje barwne pejzaże, które w całości powstają właśnie w plenerze.

Suzanne Jongmans, norweska fotografka zaprezentuje nam portrety z historią w tle, a z cyklu „Wielcy artyści”, nastrojowe malarstwo Caspara Davida Friedricha przeniesie nas w czasy romantyzmu. Seikon, mistrz geometrycznej kompozycji opowie nam o kolejnych wyzwaniach, a Berenika Kowalska o swoich poszukiwaniach i metamorfozach. Jak zawsze odwiedzimy ciekawe muzea i galerie. Tym razem na tapetę wzięliśmy Muzeum Sztuki w Łodzi. Na deser, okiem obiektywu, zobaczymy cudowną pracownię Edwarda Szuttera. Nie zabraknie sporej dawki informacji ze świata sztuki oraz fotorelacji.

Najnowszy numer znajdziecie w sieci salonów Empik, InMedio, Ruch, wybranych galeriach i sklepach plastycznych w całej Polsce oraz w sprzedaży wysyłkowej, bez ruszania się z domu na www.artystaisztuka.pl  <<< kliknij jeśli chcesz przejść do sklepu.

Życzymy inspirującej lektury!

This slideshow requires JavaScript.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *