Opublikowano

Nowy, #32 numer „Artysta i Sztuka” w sprzedaży.

Drogi Czytelniku,

w Twoje ręce oddajemy 32,  numer „Artysta i Sztuka”, w którym, jak zawsze, znajdziesz bogactwo ciekawych i inspirujących treści. Zobacz więcej na naszej stronie www.artystaisztuka.pl 

Chcesz kupić aktualny numer?

Po krótkiej przerwie, ale ze wzmożoną siłą, powracamy do Was z kolejnym wydaniem kwartalnika „Artysta i Sztuka”! Jeśli tęskniliście to spieszymy donieść, że najnowszy numer z pewnością zaspokoi wszelkie artystyczne tęsknoty i dostarczy moc inspiracji. Listę lektur otwiera felieton Marcina Kołpanowicza, omawiający ciekawe wystawy oraz publikacje z 2019 roku. W cyklu „Muzea i galerie” zapraszamy Was na bezpieczną, wirtualną wycieczkę do Muzeum Narodowego w Kielcach, które w swojej ofercie posiada wiele ciekawych oddziałów oraz eksponatów, które warto poznać.

Kolejno, przygotowaliśmy dla Was przegląd dzieł niezwykłych mistrzów malarstwa – w cyklu „Wielcy artyści” przybliżyliśmy sylwetki Camille’a Pissarro oraz Leona Wyczółkowskiego, których pejzaże zachwycają i przynoszą ukojenie. Gratką dla miłośników akwareli jest rozmowa z utalentowanym, młodym twórcą Rafałem Rudko, który z powodzeniem eksperymentuje z techniką w poszukiwaniu nowych wrażeń. W wyjątkowy świat nadrealizmu zabierze Was z pewnością malarz Arkadiusz Dzielawski, a prace Andrzeja Malinowskiego wprowadzą w stan wyciszenia i uniesienia.

Do rozmowy zaprosiliśmy również Katarzynę Bułkę-Matłacz, autorkę niewielkich, ale bardzo intensywnych w odbiorze rzeźb z brązu oraz Iness Rychlik, której intymne i sensualne fotografie balansują na granicy piękna i perwersji. W numerze gościmy także hiszpańską malarkę Arantzazu Martinez, autorki dzieł, łączących, z wielka klasą, realizm oraz magię. Artystyczny przegląd zamyka twórczość Nikoliny Petolas, chorwackiej fotografki, która zaprasza nas do świata pełnego zwierząt i nieposkromionej wyobraźni.

Kwartalnik dostępny jest na naszej stronie, a także w sieci salonów Empik i InMedio.

Zapraszamy do inspirującej lektury!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *