Opublikowano

Artysta i Sztuka 36 już w sprzedaży!

Z radością oddajemy w Wasze ręce najnowszy, 36 numer kwartalnika Artysta i Sztuka – prawdziwa uczta dla miłośników sztuki! Tym razem przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe artykuły i inspirujące historie, które rozpalą Waszą wyobraźnię.

W najnowszym numerze czekają na Was fascynujące sylwetki artystów, takich jak Aga Osak, Pola Sam, Anna Jagodova, Ivo Birkenmajer, Andrzej Olczyk, Dawid Zdobylak, a także utalentowani artyści zagraniczni, jak Edward Povey i Brad Kunkle. Odkryjcie, jakie emocje i przemyślenia wnoszą do świata sztuki.

Nie możemy zapomnieć o wielkich mistrzach! W numerze przedstawiamy wyjątkowy artykuł o Bert Morisot – jednej z najważniejszych postaci impresjonizmu, oraz fascynujące spojrzenie na twórczość Hieronima Boscha.

Dodatkowo, przygotowaliśmy tekst o konstruktywizmie – kierunku artystycznym, który zmienił oblicze sztuki. Dowiecie się więcej o jego filozofii, założeniach i wpływie na sztukę współczesną.

Nie mogliśmy też pominąć najciekawszych wydarzeń kulturalnych. Przybliżamy Wam wydarzenia, które zaskakują i inspirują, abyście mogli być na bieżąco z aktualnymi trendami w świecie sztuki.

Najnowszy numer Artysta i Sztuka jest dostępny na naszej stronie internetowej. Zapraszamy Was do zanurzenia się w tę artystyczną podróż i czerpania inspiracji z niezwykłych dzieł. Dołączcie do naszej społeczności i podzielcie się swoimi wrażeniami!

Zapraszamy do inspirującej lektury!

Kwartalnik dostępny jest na naszej stronie WWW, a także w sieci salonów Empik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *