Paweł Swanski

Wywiad z artystą znalazł się w #25 numerze Artysta i Sztuka – kliknij i przejdź do numeru.
Paweł Swanski – ur. 1980, malarz, grafik, ilustrator, projektant, łączący w swojej działalności sztukę z rzemiosłem. Warszawski twórca związany z kulturą miejską. Zrealizował wiele grafik deskorolkowych dla firm z całego świata oraz wielkoformatowe murale w przestrzeni takich miast jak: Warszawa, Berlin, Bristol czy Los Angeles. Tworzy również w pracowni – obrazy na płótnie i drewnie, ilustracje, rzeźby, projekty graficzne i animacje. Jest autorem opraw graficznych dla telewizji, w tym teledysku Marii Peszek „Moje miasto” nagrodzonego nagrodą „Yach”. Na co dzień prowadzi studio Swanarts, jest również twórcą firmy Turbokolor.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Opis

Pracownia, na pierwszym planie materiał projektowany przez Swanskiego, dalej vespa 125 px w customowej wersji z malowaniem w autorską wersję Tiger Camo, oraz obraz w trakcie pracy.
Pracownia, na pierwszym planie materiał projektowany przez Swanskiego, dalej Vespa 125 px w customowej wersji z malowaniem w autorską wersję Tiger Camo, oraz obraz w trakcie pracy.
IMG_6734 copy
Mural wykonany dla organizacji MSC z okazji Światowego Dnia Oceanów
swanski CLICHE skate boards
Autorskie grafiki na deski dla firmy Cliché
Clashes 04 Maksym Rudnik x Pawel Swanski acrylics on silver gelatin print 50 x 60 cm copy
Praca z serii Clashes wykonana z fotografem Maksymem Rudnikiem, akryl malowany na odbitce srebrowo -żelatynowej 50 x 60 cm, 2017

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz