Opublikowano

NOWY NUMER „ARTYSTA I SZTUKA” ORAZ ZWIĘKSZENIE DYSTRYBUCJI

Artysta i Sztuka 19 newsletter

Trzy miesiące szybko upłynęły i już mamy kolejne wydania Waszego ulubionego magazynu o sztuce „Artysta i Sztuka”. Poza super ciekawymi artykułami, przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek.

Pierwsza z nich to nowa strona www.artystaisztuka.pl Znajdziecie na niej informacje o najnowszym wydaniu AiS, ale również profile artystów z galerią zdjęć, wybrane artykuły z archiwalnych wydań, newsy ze świata sztuki i wiele innych ciekawostek, które tym razem możesz komentować, udostępniać i oceniać. Bądź z nami na bieżąco i subskrybuj nas na dole strony. Dopisując swojego maila masz pewność, że pierwszy dowiesz się o nowościach na stronie i wydarzeniach związanych z kwartalnikiem.

Druga niespodzianka… chcemy być bliżej Was dlatego też dołożyliśmy starań, aby kwartalnik był dla Was jeszcze bardziej dostępny. Zwiększyliśmy nakład i poza siecią Empik i naszą stroną www, rozszerzyliśmy sieć sprzedaży o salony InMedio i RUCH w całej Polsce, a także o wybrane galerie, muzea i sklepy plastyczne. Teraz znajdziesz nas w mniejszych miejscowościach, ale także na lotniskach w drodze na wakacje.

Wkrótce dalszy ciąg niespodzianek. Życzymy miłej lektury.

Redakcja magazynu Artysta i Sztuka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *