Promocja!
Artysta i Sztuka #6, malarstwo, rzeźba, grafika, street art, ilustracja, fotografia

ARTYSTA I SZTUKA – #6

5 z 5 na podstawie oceny 1 klienta
(1 opinia klienta)

21.00zł 9.00zł

lipiec – sierpień – wrzesień 2012

W tym numerze odwiedzimy Jerzego Kędziorę, który zaprezentuje nam swoje balansujące rzeźby. Z wizytą wpadniemy też do pracowni Aleksandry Rej, Pauliny Maksjan, Dariusza Żejmo i Marcina Owczarka. Z cyklu “Wielcy artyści”, Lucian Freud, a wnim porozmawiamy z córką wielkiego artysty. Poza tym: relacja z konkursu “Artystyczna podróż Hestii”, “Kolor, Plama, Emocje” – relacja Marcina Kołpanowicza z wystawy Goya i Delacroix w Barcelonie i wiele innych ciekawych tematów.

Życzymy inspirującej lektury!

120 stron w miękkiej klejonej oprawie.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /ais/wp-content/plugins/woocommerce/templates/single-product/meta.php on line 25
Kategoria:

1 opinia o ARTYSTA I SZTUKA – #6

  1. 5 z 5

    :

    To moj pierwszy numer AiS, jaki posiadam. Dostałam go od mojego przyszłego męża na pierwszej randce. Nie chciał przynosić tulipanów z Biedronki ani czekolady. Wiedział, że lubię malarstwo klasyczne, rzeźbę. I kupił ten właśnie numer. Mam go w domu, w pudle z pamiątkami. Najchętniej czytam w nim o obrazach i pracy Dariusza Żejmo. Spodobał mi się tak bardzo, że odwiedziłam jego wystawę w Parku Oliwskim.

Dodaj opinię