Promocja!

ARTYSTA I SZTUKA – #1

(2 opinie klienta)

9.00

kwiecień – maj – czerwiec 2011

Oto pierwsze wydanie magazynu Artysta i Sztuka, którym rozpoczęliśmy tę wspaniałą podróż trwającą do dnia dzisiejszego. Pierwszym wydaniem wyznaczyliśmy kierunek, którym podążamy, ciesząc Wasze oko. W tym wydaniu po raz pierwszy odwiedziliśmy pracownię artystów. Marta Julia Piórko, Edward Szutter,  Wojciech Górecki, Grzegorz Bialik, Robert Romanowicz, Jarosław Kubicki, Ewa Kukowska i Marek Fijałkowski zdradzą nam sekrety pracy twórczej, jak powstają dzieła i co inspiruje ich najbardziej.

Życzymy inspirującej lektury!

120 stron w miękkiej klejonej oprawie.

Artyści numeru: Grzegorz Bialik, Edward Szutter, Marta Julia Piórko, Ewa Kukowska, Marek Fijałkowski, Jarosław Kubicki, Wojciech Górecki, Robert Romanowicz.

2 opinie dla ARTYSTA I SZTUKA – #1

  1. ZTP

    Z entuzjazmem czytam i oglądam Artystów i Sztukę! Chętnie widziałbym też wersję multimedialna w postaci telewizji „Artysta i Sztuka”. Mamy taki zalew beznadziejnej telewizji i „pożal sie Boże artystów”.

  2. ataga

    Lubię nr 1 Artysta i Sztuka z NIM wyruszyłam w niekoñczącą się podróż po artystycznych arkanach sztuki.To jedyny wartalnik który jest interesujący od pierwszej po ostatnią stronę.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *