Promocja!

ARTYSTA I SZTUKA – #1

(2 opinie klienta)

21.00 9.00

kwiecień – maj – czerwiec 2011

Oto pierwsze wydanie magazynu Artysta i Sztuka, którym rozpoczęliśmy tę wspaniałą podróż trwającą do dnia dzisiejszego. Pierwszym wydaniem wyznaczyliśmy kierunek, którym podążamy, ciesząc Wasze oko. W tym wydaniu po raz pierwszy odwiedziliśmy pracownię artystów. Marta Julia Piórko, Edward Szutter,  Wojciech Górecki, Grzegorz Bialik, Robert Romanowicz, Jarosław Kubicki, Ewa Kukowska i Marek Fijałkowski zdradzą nam sekrety pracy twórczej, jak powstają dzieła i co inspiruje ich najbardziej.

Życzymy inspirującej lektury!

120 stron w miękkiej klejonej oprawie.

Artyści numeru: Grzegorz Bialik, Edward Szutter, Marta Julia Piórko, Ewa Kukowska, Marek Fijałkowski, Jarosław Kubicki, Wojciech Górecki, Robert Romanowicz.

2 opinie dla ARTYSTA I SZTUKA – #1

  1. ZTP

    Z entuzjazmem czytam i oglądam Artystów i Sztukę! Chętnie widziałbym też wersję multimedialna w postaci telewizji “Artysta i Sztuka”. Mamy taki zalew beznadziejnej telewizji i “pożal sie Boże artystów”.

  2. ataga

    Lubię nr 1 Artysta i Sztuka z NIM wyruszyłam w niekoñczącą się podróż po artystycznych arkanach sztuki.To jedyny wartalnik który jest interesujący od pierwszej po ostatnią stronę.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *